Úvodní slovo

Moderátor: Michal Rybáček

Úvodní slovo

Příspěvekod Admin » úte 25. říj 2011 20:51:59

Zdravím všechny pražské rozhodčí ledního hokeje :)

Určitě jste si všimli, že jsme se po několika katastrofálních zkušenostech (výpadky, drahé úpravy stránek ...) s původním hostováním našich webových stránek rozhodli k radikální změně. Zaregistrovali jsme doménu rozhodci-praha.cz a spustili finančně téměř nenáročný web, který však chceme sami zvládat upravovat a užívat ke spokojenosti Vás všech - pražských rozhodčích.
Součástí webu bude i toto diskusní fórum. Čas ukáže, jestli základní tématická struktura fóra bude vůbec potřebná a jestli nepřejdeme pouze k jedné, hromadné diskusi. Možnost prakticky libovolných úprav v tomto směru byl další argument, který nás přesvědčil k realizaci nového webu včetně typizovaného fóra phpBB.
Čtení diskusních příspěvků je zatím nastaveno pro všechny, tedy i anonymní návštěvníky, vkládání příspěvků je však možné až po řádné registraci, která obsahuje i aktivační mail. Aktivační mail je zároveň u každého uživatele zaznamenán v databázi uživatelů. Důvodem je skutečnost, že na minulém fóru bylo možné napsat jakýkoli příspěvek pod "hlavičkou" někoho jiného, což rozhodně není vhodné.
Kromě standardních pravidel fóra, která musí uživatel odsouhlasit při registraci, bych zde rád připomněl i etickou stránku vkládaných příspěvků.

Za žádných okolností nebude diskusní fórum sloužit k osobním útokům na kolegy rozhodčí, pomlouvání kolegů, ani jakékoli jiné neetické chování, nepřijatelné mezi rozhodčími. Příspěvky takového charakteru budou smazány :!:


Pevně věřím, že diskusní fórum bude přínosem, inspirací a zdrojem informaci pro nás všechny a zároveň pomůže stmelit pražské rozhodčí, aby táhli za jeden provaz a fungovali jako skutečná parta, po čemž KR KSLH Praha už dlouho volá.

Samozřejmě zde uvítáme jakékoli připomínky, náměty a myšlenky týkající se nového webu nebo diskusního fóra.

Admin
Michal Rybáček
Admin
Administrátor
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. říj 2011 20:38:34

Zpět na Účel a pravidla diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron